(Фото) Шакира и Пике заедно во Чешка по објавувањето дека се разделуваат

Пејачката Шакира и фудбалерот Жерар Пике заедно отпатуваa во Чешка за да го поддржат својот син Милан, кој изминатиот викенд натпреварувaшe на меѓународниот бејзбол турнир. …

(Фото) Шакира и Пике заедно во Чешка по објавувањето дека се разделуваат Прочитај повеќе »