(ВИДЕО) Дара речиси гола го зајава моторот, градите и летнаа, а сите чекаат да даде гас

Дара Бубамара објави кратко видео од новиот спот.Пејачката на својот Инстаграм профил објави видео од снимањето на новиот спот, во кое прилично беше разголена. Во …

(ВИДЕО) Дара речиси гола го зајава моторот, градите и летнаа, а сите чекаат да даде гас Прочитај повеќе »