(ВИДЕО) Дара речиси гола го зајава моторот, градите и летнаа, а сите чекаат да даде гас

Дара Бубамара објави кратко видео од новиот спот.Пејачката на својот Инстаграм профил објави видео од снимањето на новиот спот, во кое прилично беше разголена.

Во црна кортеса која едвај ги задржа нејзините големи гради, Бубамара седна на мотор, а фановите и порачаа: „Дар дај гас!“.

🎥🎥🎥😘Snimanje spota👍🎥 @Baronfashion@Dejan Miicevic @jelenamakeup

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Scroll to Top