(Видео) Џиџи Хадид повеќе не крие дека е трудна

Светскиот модел Џиџи Хадид за првпат го покажа својот труднички стомак. Џиџи, која долго време криеше дека е бремена, сега на  инстаграм-лајв откри дека чека …

(Видео) Џиџи Хадид повеќе не крие дека е трудна Прочитај повеќе »