занеме

Подарок од 50.000 евра! – Ана Николиќ ЗАНЕМЕ кога виде што и подари Раста

„Мојот сопруг, е еден и единствен на светот! Умее да ме остави без текст… често!“, порача воодушевената Ана Николиќ. Пејачката Ана Николиќ беше шокирана кога …

Подарок од 50.000 евра! – Ана Николиќ ЗАНЕМЕ кога виде што и подари Раста Прочитај повеќе »

Тажната животна приказна го расплака жирито, а кога запеа занеме цел свет

По неверојатниот настап на Шанаја Аткинсон Џонс во британското музичко талент шоу X Фактор скоро сите странски медиуми напишаа: „Имаме победник“, а уште поголемо внимание …

Тажната животна приказна го расплака жирито, а кога запеа занеме цел свет Прочитај повеќе »

Scroll to Top