запалено

(Фото) Запалено возилото на новинарот Зоран Милошески

Непознати лица синоќа по полноќ му го запалиле возилото на новинарот Зоран Милошески. Преку неговиот фејсбук-профил, новинарот објавил дека возилото со марка „сузуки свифт“ го …

(Фото) Запалено возилото на новинарот Зоран Милошески Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Драматично спасување од запалено возило

На Јутјуб осамна драматичен момент од борба за живот по сообраќајна несреќа, што се случи во Азербејџан. Имено, на автопатот меѓу Ростов и Баку дојде …

(ВИДЕО) Драматично спасување од запалено возило Прочитај повеќе »

Scroll to Top