запеа

(видео) Синан запеа првпат по излегувањето од болница

Доколку некој се сомневал, сега е јасно – Синан се врати на сцената, а снимката на неговата прва проба по операцијата ги воодушеви сите љубители …

(видео) Синан запеа првпат по излегувањето од болница Прочитај повеќе »

Тажната животна приказна го расплака жирито, а кога запеа занеме цел свет

По неверојатниот настап на Шанаја Аткинсон Џонс во британското музичко талент шоу X Фактор скоро сите странски медиуми напишаа: „Имаме победник“, а уште поголемо внимание …

Тажната животна приказна го расплака жирито, а кога запеа занеме цел свет Прочитај повеќе »

Scroll to Top