запозна

По него никогаш не се премажи – Знаете ли кој ги запозна Аркан и Цеца?

Во 90-тите години на минатиот век командантот и политичар Жељко Ражнатовиќ Аркан и фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ беа во центарот на медиумското внимание. Покојниот …

По него никогаш не се премажи – Знаете ли кој ги запозна Аркан и Цеца? Прочитај повеќе »

ФОТО: ЗА ОВАА СЛИКА СИТЕ ЗБОРАТ – Погледнете со кого Аца Лукас ја запозна новата девојка

Аца Лукас веќе некое време во љубовната врска со извесната Бранислава, и од неа не се одвојува. Фолкерот со својата нова избраничка, уживаше во ресторанот …

ФОТО: ЗА ОВАА СЛИКА СИТЕ ЗБОРАТ – Погледнете со кого Аца Лукас ја запозна новата девојка Прочитај повеќе »

Scroll to Top