Џорџ Клуни откри колку време ја чекал Амал да одговори откако ја запросил

Славниот шмекер конечно вплови во мирни води, а за прв пат проговори за деталите за веридба.Откако џентлменски со својата сопруга се прошета на Филмскиот фестивал …

Џорџ Клуни откри колку време ја чекал Амал да одговори откако ја запросил Прочитај повеќе »