Кејт Мос е новото заштитно лице на „Зара“

Супермоделот Кејт Мос се појавува во новата кампања на модниот бренд „Зара“. Инаку, оваа модна куќа ја претставува новата капсулна колекција поделена во два дела, …

Кејт Мос е новото заштитно лице на „Зара“ Прочитај повеќе »