затоа

Му ја пресекла главата на сопругот затоа што не ѝ дал пари за шопинг

Како што пренесуваат светските медиуми, оваа девојка го убила својот сопруг затоа што не сакал да ѝ даде пари за шопинг. Девојката идентификувана како Чидинма …

Му ја пресекла главата на сопругот затоа што не ѝ дал пари за шопинг Прочитај повеќе »

Ватикански ревизор: Добив отказ затоа што открив огромни измами, ме шпионираа

Првиот ватикански главен ревизор, кој во јуни без објаснување поднесе оставка, го прекина молкот и објави дека бил присилен да отстапи под притисок на обвинувањата …

Ватикански ревизор: Добив отказ затоа што открив огромни измами, ме шпионираа Прочитај повеќе »

(ФОТО) Ни Ева Лонгорија не е совршена, но затоа баш сите ја сакаме

Ева Лонгорија е преубава, презгодна, „пресовршена“…. Хм, кој епитет уште можеме да и го придадеме? Сепак, она во што е посебан е што убавата актерка …

(ФОТО) Ни Ева Лонгорија не е совршена, но затоа баш сите ја сакаме Прочитај повеќе »

Scroll to Top