(ФОТО) Ни Ева Лонгорија не е совршена, но затоа баш сите ја сакаме

By

Ева Лонгорија е преубава, презгодна, „пресовршена“…. Хм, кој епитет уште можеме да и го придадеме? Сепак, она во што е посебан е што убавата актерка е тоа што таа секогаш, ама баш секогаш, гордо го истакнува својот изглед и својата фигура, дури и во ситуациите кога ќе нафрли некое килце повеќе или ќе има малку целулит. И знаете што? Баш поради тоа, таа е така преубава, презгодна, и „пресовршена“, иако сигурно би се нашол некој кој ова би го демантирал.

Ева Лонгория отдыхает с мужем в Испании🌊🏝 #evalongoria #vacation

A post shared by www.okmagazine.ru (@okmagazine_ru) on

Актерката во моментов ужива со својот сопруг во летото и гордо шета по плажата во минијатурно бикини кое покажува дека Ева помалку се „запустила“, односно, се угоила, и нафрлила малку целулит, но без оглед на тоа, таа со подигната глава шета по плажата, а жените ширум светот тотално ја поддржуваат.

Така, многу коментираат дека актерката е совршена во својата несовршеност, и дека баш ништо не би требало да менува на себе, а ние немаме баш ништо да додадеме на ова!

Eva Longoria SMASH OR PASS? comment ⬇️

A post shared by Models | Actresses | Singers (@hottestfemalecelebss) on

Ќе ви се допадне

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak Josee, the Tiger and the Fish Episode Full

watch animes AnimeFreak Naruto: Shippuden (Dub)

watch anime dub AnimeFreak My Hero Academia Season 5

anime sites That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub)

AnimeFreak High School DxD Episode 4