Бомбици со сирење и ореви

Состојки: 250 гр свежо сирење, 150 гр рендан пармезан, 1 лажичка балсамико оцет, 1 лажичка ракија, мелени ореви. Подготовка: Измешајте го свежото сирење, пармезанот и …

Бомбици со сирење и ореви Прочитај повеќе »