Рецепт: Зелена боранија

Посно и брзо за подготовка. За сите љубители на зеленчуковите јадења Потребно е: Едно пакување замрзната зелена боранија од Пекабеско 1 чешне лук 1 морков …

Рецепт: Зелена боранија Прочитај повеќе »