Земјотресите

ФОТО: Не го спречија ни земјотресите – Победникот на Гранд славеше во Охрид

Охриѓанецот и победник во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, Ристе Ристески славеше за победата во родниот крај. Ристе прикачи неколку фотографии на Инстаграм од …

ФОТО: Не го спречија ни земјотресите – Победникот на Гранд славеше во Охрид Прочитај повеќе »

Scroll to Top