КАЈ НЕА ТОА ПРЕДИЗВИКУВА ЗГРОЗУВАЊЕ! – Цеца јавно го искритикува Вељко

Фолк ѕвездата призна дека има нешто кај Вељко што во никој случај не и се допаѓа. Цеца Ражнатовиќ, не е многу задоволна што нејзиниот син …

КАЈ НЕА ТОА ПРЕДИЗВИКУВА ЗГРОЗУВАЊЕ! – Цеца јавно го искритикува Вељко Прочитај повеќе »