златко

Златко двојно слави: Вардар му донесе голема добивка!

Двојна радост вечерва имаше големиот вардаров навивач Златко Богески. Секако немерлива е радоста за пласманот на Вардар во групната фаза од Лигата на Европа, но …

Златко двојно слави: Вардар му донесе голема добивка! Прочитај повеќе »

Шекеринска е дамски облечена, но чантата ѝ е голема

Македонскиот дизајнер Златко Јовановски, чија колекција лани беше дел од Модниот викенд во Лондон, реши со своите модни совети да им помогне на познатите личности …

Шекеринска е дамски облечена, но чантата ѝ е голема Прочитај повеќе »

Scroll to Top