зодијак

ФБИ го откри популарниот сериски убиец познат како Зодијак

Американското Федерално истражно биро, ФБИ, го идентификуваше убиецот познат под името Зодијак. Ова го тврдат група истражители кои се занимаваат со таканаречените студени случаи, под …

ФБИ го откри популарниот сериски убиец познат како Зодијак Прочитај повеќе »

Три хороскопски знаци што не можат да бидат верни

Според астролозите, сите хороскопски знаци се прељубници, но постојат три што не можат да бидат верни. Овен Овој хороскопски знак е познат по избувливоста и …

Три хороскопски знаци што не можат да бидат верни Прочитај повеќе »

Најинтелигентни знаци според хороскопот

Астролозите открија дека најинтелигентни знаци во зодијакот се Водолија и Скорпијата. Според нив, луѓето родени во знакот на Водолија имаат највисоко ниво на аналитичка интелигенција, а …

Најинтелигентни знаци според хороскопот Прочитај повеќе »

Колку се интелигентни хороскопските знаци

Пронајдете го вашиот хороскопски знак и интелигенцијата многу лесно може да ја категоризирате според него. Огнените знаци (Овен, Лав, Стрелец) имаат интуитивна интелигенција. Тие ги …

Колку се интелигентни хороскопските знаци Прочитај повеќе »

Хороскопски знак што ќе има најмногу среќа оваа година

Според астролозите, ѕвездите оваа година им се наклонети на сите хороскопски знаци. Но, 2018 година ќе биде најсреќна за луѓето родени во знакот на риби. …

Хороскопски знак што ќе има најмногу среќа оваа година Прочитај повеќе »

Scroll to Top