Голманот на Партизан гласаше за целиот тим на Црвена звезда во изборот за тим на годината

Голманот и капитен на Партизан, Владмир Стојковиќ, гласаше за целиот тим на Црвена звезда, во изборот за тим на годината во српската Суперлига. Во традиционалната …

Голманот на Партизан гласаше за целиот тим на Црвена звезда во изборот за тим на годината Прочитај повеќе »