Американскиот специјалист кој беше уапсен во Белград е убиецот на Осама бин Ладен

By

Низ улиците на Белград шетал некогашниот припадник на американскиот Тим 6, кој со години во Авганистан го бркаше и на крај во 2011 година го уби најголемиот светски терорист Осама бин Ладен! Тоа во гостувањето на телевизијата „Хепи“ го потврди и претседателот на Србија, но истакна дека не смее да открива премногу детали.

dobivaj vesti na viber

Имено, американскиот државјанин Даниел Дејвид Корбет, кој неодамна беше уапсен во Белград, е поранешниот маринец и припадник на елитната единица „фоки“, чиј Тим 6 го ловеше злогласниот терорист.

 

Ќе ви се допадне

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

AniWatch My Hero Academia (Dub)

watch animes The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat

dubbed anime My Hero Academia Season 5

My Hero Academia Season 3 Episode 19

aniwatcher AniWatch JUJUTSU KAISEN (Dub)

tải go88