Долги цветни фустани се хит оваа пролет

Долгите фустани повторно се враќаат во мода. Овој пат хит се романтичните фустани со цветни принтови. Ваквите фустани се носат со патики до глуждови, балетанки, а во текот на летото и со рамни сандали или сандали на висока потпетица. Лесно се комбинираат со шешири, стилски накит и впечатливи чанти.

Scroll to Top