(Фото) Хилари Клинтон непрепознатлива по пластичните операции

By

Поранешната прва дама на Америка, Хилари Клинтон, за време на престојот во Њујорк ги изненади сите со младешкото лице. Таа отсекогаш важела за човек која го негува природниот стил, па за повеќето е незамисливо што се одлучила на ваков чекор. Многумина на социјалните мрежи коментираат дека Хилари повеќе не личи на себе.

Оддеднаш од нејзиното лице се изгубија сите брчки, а јагодниците мистериозни набубриле. Голем број познати специјалисти се согласуваат дека сопругата на поранешниот американски претседател направила пластична операција, ботокс, блефаропластика (затегнување на очните капаци), а сигурни се дека има и филери на усните.

Ќе ви се допадне

AnimeFreak anime online: Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. (https://animefreak.ws/m/m12y) Episode 2

AnimeHeaven anime heaven org: Watch Bleach Episode 366 (https://animeheaven.pro/m/n7P/ep-366)