(Фото) Карлеуша се фали со новата чанта од 30 илјади евра

By

Српската пејачка Јелена Карлеуша си купила чанта од 30 илјади евра и ја објави на социјалните мрежи. Станува збор за мала чанта „Хермес“ чија вредност според веб-страницата на која се продаваат е околу 30.000 евра.

dobivaj vesti na viber

Не е тајна дека таа носи скапа облека и модни додатоци, па не ги изненади фановите со скапата чанта. Некој коментираа дека “ Пак се фали оти нема друга работа во животов. Или се слика гола, или купува“.

Ќе ви се допадне