(Фото) Лејди Гага прошета во фустан од 6000 фунти во Њујорк

By

Лејди Гага се прошета низ улиците на Њујорк во фустан од 6168 фунти. Пејачката носеше креација од прочуениот француски креатор Алехандре Ваутиер, за време на прикажувањето на римејкот од 1937 година А Star Is Born.

Папараците кои ја фотографираа, како и другите присутни сведочеа на видното расположение на Гага. Пејачката изјави пред медиумите дека е среќна што има можност да ги види своите фанови во голем број.

 

 

Ќе ви се допадне

AnimeBee: Omishi Mahou Gekijou: Risky★Safety anime episode 24 online free at https://animebee.to watch anime free

Website https://animetv.cc: Watch Silver Spoon 2nd Season animetv Episode 11 all anime tv

4Anime Watch anime online, English anime online HD

Wake Up, Girls! Deai no Kiroku: A Brief Recording (https://animedao.nl/m/Y9wg) Episode Full

The-dots: https://the-dots.com/users/kiss-anime-1086972

Progettokublai: http://www.progettokublai.net/forums/users/animefreakws