(Фото) Лејди Гага прошета во фустан од 6000 фунти во Њујорк

By

Лејди Гага се прошета низ улиците на Њујорк во фустан од 6168 фунти. Пејачката носеше креација од прочуениот француски креатор Алехандре Ваутиер, за време на прикажувањето на римејкот од 1937 година А Star Is Born.

Папараците кои ја фотографираа, како и другите присутни сведочеа на видното расположение на Гага. Пејачката изјави пред медиумите дека е среќна што има можност да ги види своите фанови во голем број.

 

 

Ќе ви се допадне

AnimeTV japanese anime tv: Jujutsu Kaisen (TV) (Dub) Episode 19

ANIMEFLIX dragon ball animeflix: So I'm a Spider, So What? Episode 13