(Фото) Моника Белучи сликана во Атина: Убавината не може да ја сокрие ни со маска

By

Италијанска актерка Моника Белучи беше фотографирана додека излегуваше од хотел во Атина. Таа носеше долг црвен фустан во кој изгледаше елегантно, иако стилот на облеката ѝ беше за дневна варијанта. Сепак една од најубавите жени на светот успеа да привлече внимание и со маската на лицето.  Ниту папараците во Атина не пропуштија да ја фотографират.

Ќе ви се допадне

Watch Forest this flower bloom Episode Full

Watch Overlord: Ple Ple Pleiades - Nazarick Saidai no Kiki Episode 1

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD

WCOStream: Gunsmith Cats (Dub) anime episode 3 online free at https://wcostream.cc wcostream we bare bears

Pokerinside: http://www.pokerinside.com/profiles/view/435091

Vingle: https://www.vingle.net/gogoanimelol