Хајди Клум итно хоспитализирана

By

Светскиот модел Хајди Клум пред неколку дена била итно хоспитализирана, откако на едно од снимањата таа се онесвестила.

 

View this post on Instagram

 

Filming late Tonight in @balmain 🎬🎥😁🖤

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

„Беше страшно, сите се исплашивме и се загриживме. Таа стана откако шминкерите ја средина и наеднаш падна од столицата. Полека ја легнавме на кревет и за среќа брзо дојде на себе. Повикавме медицинска помош која ја однесе во болница. За среќа се работеше за дехидрација, а по инфузијата беше пуштена дома“, изјавил извор близок до манекенката.

 

View this post on Instagram

 

L❤️VE this 👗🥰@johannaortizofficial

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Во јавноста се раширија шпекулации дека Клум можеби е бремена и дека чека бебе со 16 години помладиот сопруг Том Каулиц.

„Тоа се сигурно труднички мачнини. Ќе видите за неколку дена ќе објави дека чека бебе“, вели еден од нејзините блиски пријатели, кои е убеден дека Хајди е бремена.

 

Ќе ви се допадне