Кристина го објави првото селфи во бикини

By

Пејачката Кристина Арнаудова е позната по тоа што сака времето да го поминува на плажа и покрај вода, па крајот на летото секогаш го поднесува тешко.

dobivaj vesti na viber

Овој пат реши да се раздели од омиленото годишно време со првата селфи фотографија во бикини и без грам шминка на себе. Коментарите на нејзините пријатели се и повеќе од позитивни, пред сè за изгледот на нејзиното тело, бидејќи Кристина е мајка на две мали деца.

Ќе ви се допадне