Младиот пејач Давид Радичевски има нова песна

By

Младиот рапер Давид Радичевски, познат како David Black, повторно и се врати на сцената. Тој објави спот за најновата песна „Зашо“ и ќе биде прва во неговиот нов албум.

„Имам намера да создавам песни и да ги покажам искуствата на младите луѓе во нашата земја. Да им го отворам патот на сите тие таленти кои сакаат да создаваат музика на свој начин“, ни кажа Давид, кој наскоро најави дека ќе ја објави и втората песна од новиот албум.

Ќе ви се допадне

watch anime online. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime My Hero Academia Season 4 Episode 23

GoGoAnime Tokyo Revengers Episode 22

Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town?

stream anime online Attack on Titan Season 2 (Dub)

gogoanime pro GoGoAnime TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy-