Ѝ на Дара Бубамара ќе и пукнат силиконите додека се слика пред кадата

Српската пејачка Дара Бубамара објави фотка на социјалните мрежи, во краток шорц и бела маица. На социјалните мрежи и рекоа дека изгледа секси, а некои се потсмеваа за позата и за силиконите.

 

Scroll to Top