Сабрина по 30 години повторно во бикини

By

Сабрина Салерно, пејачката што се прослави сo песната Boys, Boys, Boys во 80-тите години, повторно го привлече вниманието на јавноста. Таа денес има 48 години и објави фотографија во бикини, на која изгледа одлично.

Италијанската пејачка и поранешен модел има убаво обликувани стомачни мускули и без оглед на возраста, води голема сметка за својот изглед.

Ќе ви се допадне