Венчаница од тантела и кристали за најхрабрите невести

By

Најновиот тренд венчаници на светски познатиот бренд „Проновиас“ претстави и венчаница за најхрабрите невести. Венчаницата изработена од тантела, со над 200 кристали, е всушност едноделни панталони што ја следат линијата на телото. За нејзината изработка биле потрошени 244 работни часа.

Венчаницата веднаш предизвика внимание во светот. Едни ја нарекоа фантастична, други бизарна и непримерна, трети рекоа дека е навистина оригинална.Сепак, сите се сложија дека оваа венчаница нема да им прилега на сите невести.

Ќе ви се допадне

AnimeBee Watch anime online, English anime online HD

TwistMoe Watch anime online, English anime online HD

Website https://animeflix.nl: Watch Zobots (Dub) animeflix Episode 1 banana fish animeflix

Golden Kamuy Season 2 Episode 12

Letterboxd: https://letterboxd.com/gogoanimelol/

Glose: https://glose.com/u/gogoanimebe