(Видео) Конор Мекгрегор имаше орален секс со девојка на јахта

Еден од најдобрите ММА борци во историјата, Конор Мекгрегор се сними на јахта со девојка, додека орално го задоволуваше. Тој ја сокри за да не се гледа, па многумина не можеа да видат дали е тоа неговата сопруга Ди Девлин или пак друга девојка.

Поради видеото, а и многу други претходно објавени фотографии, Мекрегор беше критикуван од фановите. Тој рече дека не го интересираат мислењата на другите. Јахтата на која се сними ја купи за три милиони евра.

Мекгрегот тренира за повторно се врати на мечевите во ММА. Сега не е познато кога ќе се врати, иако како што пренесуваат некои од медиумите, тоа треба да се случи годинава. Последниот меч го имаше во мај 2011 година против Дастин Поариј, кога доживеа повреда на нозете по што направи подолга пауза.

Scroll to Top