(Видео) Внуката на Павароти пее како него

By

Внуката на оперскиот пејач Лучијано Павароти, Марија Крачун, пее импресивно како својот дедо.

Таа на едно гостување во италијанската телевизија РАИ 1 пред неколку години ја отпеа песната Caruso и ги воодушеви сите.

Ќе ви се допадне

AnimeBee Watch english anime Online in HD for FREE

GoGoAnime Watch english anime Online in HD for FREE

AnimeHeaven Watch anime online, English anime online HD

Watch Saint Beast: Kouin Jojishi Tenshi Tan Episode 13

Forum cs-cart: https://forum.cs-cart.com/user/145099-gogoanimelol/

Git feneas: https://git.feneas.org/gogoanimebe