Саша Ковачевиќ: Јас сум љубоморен маж, не сакам позната жена

By

Српскиот пејач Саша Ковачевиќ уште на прва остава впечаток дека е од оние личности со кои едноставно „врви муабетот“. Комотен во разговорот, спонтан, не крие колку е вљубен во сегашната девојка Зорана Тасовиќ, поранешна мис на Војводина.

dobivaj vesti na viber

Па на прашањето дека секогаш е во некаква љубовна врска, најчесто од по две години низ насмевска вели:

“Аман, гризни јазик. Сега ја најдов вистинската“.

Освен што ни откри колку е љубоморен како маж и дека никогаш не би можел да биде во љубов со некоја јавна личност, ни раскажа и како ја криеле врската со Зорана осум месеци.

За тоа каде и зошто морале да се појават заедно додека претходно ги следеле папараците, за љубовта со македонската публика, за првиот настап, за почетоците на кариерата, за ресторанот кој неодамна го отвори и во кој сите доаѓаaт на кафе, до тоа како раегира на женската публика, кој ги бира девојките во спотовите… гледајте го интервјуто.

Александра Георгиев

Ќе ви се допадне

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

So I'm a Spider, So What? Episode 22

sites to watch anime AniWatch Welcome to Demon School! Iruma-kun Season 2

That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (Dub) Episode 6

Record of Ragnarok Episode 4

AniWatch Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation