(Видео) Кинезите открија вонземјани на Месечината

By

Ловците на вонземјаните и теоретичарите на заговори одамна тврдат дека не се сами во вселената, но сега веруваат дека постојат вонземјански облици на живот кој живеат во внатрешноста на Месечината, па дури и самите тие го изградиле природниот Земјин сателит.

Со внимателен преглед на фотографиите кои кинеската сонда „Чанг 3“, ги направила на површината на Месечината, уфологот од Шкотска Џорџ Грејм е убеден дека открил структура која изгледа како да ја направиле луѓе. Забележал и сокриен вселенски брод.

Меѓу многуте видео снимки кои Грејм ги поставил на Јутјуб се најдоа и две кои покажуваат „аномалија“ на површината на Месечината.

Една прикажува нешто што наликува на човек со шлем и визор, а телото на тоа суштество има пропорции на човек. Другото видео го покажува летечката чинија скриена зад карпите.

Ќе ви се допадне

https://wcostream.cc anime stream

KissAnime: Okami-San and Her Seven Companions anime episode 12 online free at https://kissanime.mx kissanime

Battle of Clay Episode Full

AnimeBee | Watch Anime Online | English Sub & Dub Anime Free

Osf: https://osf.io/qmc52/

Wefunder: https://wefunder.com/gogoanimebe