„Спиев со 500 мажи и сите ја прават истата грешка во кревет“

Ени Најт (26) тврди дека спиела со околу 500 мажи и истакнува дека има една работа што повеќето ја грешат кога е сексот во прашање.

Девојката наречена „сексуално најактивната жена во Австралија“ тврди дека мажите главно не знаат што е предигра. Ени, која моментално има осум постојани љубовници, изјави дека многумина исто така не знаат како да задоволат жена со прстите.

„Никој од нив не одвојува време да го најде моето ‘место за задоволство’, сите го прават тоа брзо, внатре и надвор“, изјавила Ени од Мелбурн.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by annie knight (@anniekknight)

„Откако ќе пропадне предиграта, тие се префрлаат на ‘главното јадење’ и многумина се однесуваат како ‘чекан’. Не сум сигурна кој ги научил на таков секс, но тоа сигурно не го направила жена“, вели таа.

Ени, која моментално жонглира со осум партнери, открива дека мора да ги учи по нешто секој ден. Понекогаш им кажува да успорат и да ги најдат нејзините ерогени зони.

„Не можам да избројам колку пати сум научила маж каде е клиторисот или како да стигне до Г-точката. Искрварив толку многу пати од мажи кои беа толку груби со прстите, мислејќи – колку погруб, толку подобро, и тоа не е во ред“, рече таа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by annie knight (@anniekknight)

„Тие не знаат ништо, но навистина не можете да ги обвините бидејќи не е како што некој ги научил. Пораснале гледајќи порнографија и мислат дека така се прави“, вели таа.

Ени неодамна откри и колку заработува од работата како модел – таа вели дека тоа е дури 122.000 евра месечно.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by annie knight (@anniekknight)

Манекенката призна дека клучот за наоѓање добар партнер е да им кажете за вашата кариера и да видите како ќе реагираат.

 

Scroll to Top