(Видео) Најубавата полицајка на светот измамува воздишки: ги полуде сите со предизвикувачки фотографии во бикини

Алекса Нарваез, најпознатата полицајка во светот, повторно привлече огромно внимание.

Таа објави видео од еден од фудбалските натпревари на Америка де Кали што го обезбедува и направи голема „врева“ на Интернет.

Таа се сликаше пред кореографијата на тамошните фанови и со насмевка прошета на познатата нумера кон овој дел од трибината.

Оваа полицајка набрзо доби огромен број коментари, а имаше и такви кои направија врска помеѓу нејзината окупација и провокативниот изглед.

Таа работи со полно работно време во полицијата, но обожава да објавува провокативни фотографии во бикини.

Scroll to Top