(Фото) Пријовиќ по градник шета низ Белград

By

Снаата на Лепа Брена, пејачката Александра Пријовиќ, беше гостинка во една радиоемисија во Белград. За гостувањето избрала син костум составен од шик панталони и долг елек со едно копче. Ова го искомбинирала со градник, а на нозе носи отворени сандали и неон жолта чанта.

 

 

 

Таа се одлучи за минимална шминка, што само ја истакнува нејзината убавина, а од накит носеше неколку алки, часовник и скап прстен.

Ќе ви се допадне