Секси Албанка возбудува на „Инстаграм“

By

Албанската поп-пејачка Даниела Камберли, локалните медиуми ја опишуваат како најзгодната девојка во земјата. Таа е родена во Тирана, а позната е по уметничкото име Фиби.

Во бројните интервју вели дека обожава да вежба и на тој начин ја одржува фигурата, но и дека се храни здраво. Таа на својот инстаграм-профил редовно објавува провокативни фотографии, сликани на плажа или во теретана.

Ќе ви се допадне

AnimeFreak anime online: Watch Black Clover: The All Magic Knights Thanksgiving Festa Episode Full (https://animefreak.ws/m/G46R/ep-1)

4Anime persona 4 animation reddit: Watch The Promised Neverland Episode 11 (https://4anime.biz/m/XvAq/ep-11)