(Видео) Рада Манојловиќ во црвена танга

By

Српската пејачка Рада Манојловиќ го промовираше спотот за својата последна песна „Лавије крзно“. Песната ја сними со младиот пејач Леон, кој кај нас стана познат по дуетот со Северина и со учеството во музичкото шоу „Твоето лице звучи познато“.

Спотот изобилува со секси сцени. Фановите на Рада оставија бројни коментари дека пејачката изгледа совршено во секоја сцена, ама дека е најсексапилна во сцените каде што носи црвена полутанга.

Ќе ви се допадне

free anime online. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak Tokyo Ghoul

anime freak tv JUJUTSU KAISEN (Dub)

AnimeFreak Hunter x Hunter (2011) Episode 143

anime freak tv How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom

AnimeFreak SK8 the Infinity