(Видео) Рада Манојловиќ во црвена танга

Српската пејачка Рада Манојловиќ го промовираше спотот за својата последна песна „Лавије крзно“. Песната ја сними со младиот пејач Леон, кој кај нас стана познат по дуетот со Северина и со учеството во музичкото шоу „Твоето лице звучи познато“.

Спотот изобилува со секси сцени. Фановите на Рада оставија бројни коментари дека пејачката изгледа совршено во секоја сцена, ама дека е најсексапилна во сцените каде што носи црвена полутанга.

Scroll to Top