Аки Ракимовски пуштен од болница

By

Пејачот Аки Рахимовски минатата недела имаше мал мозочен удар, но веќе е пуштен од болница на домашно лекување. Тој за хрватските медиуми дал куса изјава.

„Добро сум. Знам дека сите се преплашија кога слушнаа што се случило. Верувам дека се ќе биде добро. Дома сум“, рекол 62-годишниот Аки за јутарњи.хр.

Тој исто така рекол дека сега мора да одмора и да слуша што ќе му кажат лекарите.

Ќе ви се допадне

stream anime online. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub)

watch anime dub BANANA FISH

animes online Black Clover

My Hero Academia Season 4 Episode 19

watch anime dub My Hero Academia (Dub)