Александра Пријовиќ чека син

By

Фолк-пејачката Александра Пријовиќ се пофали дека таа и Филип Живојновиќ чекаат син. Пејачката на „Инстаграм“ објави видео и напиша „Момче е“.

Александра и Филип се венчаа пред три месеци. Брзо потоа српските медиуми напишаа дека Александра е бремена, а веста прва ја потврди Лепа Брена, помајката на Филип.

https://www.instagram.com/p/BnEvE7BnZcw/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

Ќе ви се допадне

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

anime stream AnimeDao Boruto: Naruto Next Generations (Dub)

AnimeDao Redo of Healer

watch subbed anime AnimeDao Naruto: Shippuden (Dub)

watch anime free AnimeDao My Hero Academia (Dub)

AnimeDao One Piece Episode 998