Ана Николиќ и Раста ја објавија првата фотка од малата Тара

By

Интернетот вриштеше откако Ана и Раста на Инстаграм поставија преслатка слика од своето бебе.

Пејачката Николиќ и нејзиниот маж, на првата слика од својата ќеркичка Тара добија над стотина коментари.

Да потсетиме, Ана Николиќ се породи пред 10 дена, а сега пејачката и раперот ја претставија пред сите нивната миленичка.

Со сликата со ноџињата на бебето, Ана напишала:

„Светот на Мама и тата… Тара…

Погледнете го излегувањето на Ана Николиќ и малата Тара од породилиштето:

Ќе ви се допадне

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (https://animeheaven.pro/m/A8yL) Episode 26 at AnimeHeaven animeheaven black clover

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Episode 1-2 Fansub at website https://kissanimeonline.com seven deadly sins kissanime