Ана Николиќ воодушевена од подарокот од свекрвата

By

Српската пејачка Ана Николиќ се пофали дека има најдобра свекрва. Таа објави фотографија на која се гледаат два приврзока – едниот со името „Ана“, вториот со името „Слаѓана“ и под неа напиша: „Мојата свекрва е најголем цар“. Едниот приврзок, секако, е за пејачката, а вториот нејзината свекрва Слаѓана си го купила за себе, за да имаат ист накит. Слаѓана е мајка на Раста, 11 години помладиот сопруг на Николиќ, со кого пејачката има едно дете.

 

Ќе ви се допадне

AnimeFreak Watch anime online, English anime online HD

Website https://animebee.to: Watch Kono Aozora ni Yakusoku wo: Youkoso Tsugumi Ryou e animebee Episode 13 free anime online

Website https://animedao.nl: Watch Fate/Extra: Last Encore (Dub) animedao Episode 10 assassination classroom animedao

Watch Anime on Ads-free Website Animekisa

Linkhay: https://linkhay.com/u/gogoanimelol

My desktopnexus: https://my.desktopnexus.com/kissanimemx/journal/