Ана Савиќ чува снимка со Аца Лукас на својот „Инстаграм“

By
Снимката со Аца Лукас, на која тој пее еден од своите хитови, датира уште од ноември минатата година.Да се потсетиме, Ана ги негира шпекулациите дека имала афера со Лукас.

dobivaj vesti na viber

„Поради нашето нереагирање на сите глупости што ги напишаа за нас во весниците, кои немаат врска ниту со текстот, а не, пак, со вистината, на сите би требало да ни биде јасно дека го живееме нашиот живот и си ја гледаме својата работа“, изјави Ана Севиќ за магазинот „Стори“.

☝🏽️🤗

A post shared by ANA SEVIC OFFICIAL (@anasevic85) on

 

Да се потсетиме што Ана изјави за приказните дека наводно имала афера со Лукас.

 

Ќе ви се допадне