Анабела со автомобил удрила во столб

By

Српската пејачка Анабела Атија имала сообраќајна несреќа, пренесоа српските медиуми. Според пишувањата, сообраќајката се случила на булеварот Мишиќ во Белград, каде што пејачката изгубила контрола и удрила во столб. Пејачката, сепак, не е сериозно повредена затоа што пред ударот брзо реагирала.

dobivaj vesti na viber

 

Ќе ви се допадне

Tải go88 IOS/ Android/ PC/ APK nhận Code 50K

tải sunwin vip chơi game sunwin online tải sunwin 2022