Анабела пред 20 години

By

Српската пејачка Анабела Атијас не била отсекогаш икона на стилот, како што ја нарекуваат медиумите. На почетокот на кариерата, пред околу 20 години, таа изгледала малку поинаку. Иако цртите на лицето се тие што ги знаеме, фризурата и начинот на облекување се сосема поинакви.

dobivaj vesti na viber

Анабела не сака да се навраќа на времето кога пееше во „Фанки Џи“, па и овие фотографии, извадени од нејзините спотови, не сака да ги гледа, велат нејзините пријатели.

Ќе ви се допадне

GO88 - Link Tải Game Bài Go88 Club APK, IOS, AnDroid game bài go88 win go88 không cho rút tiền

sunwin 247. club where can i buy sunwink sunwin đài loan