Анастасија откри што најчесто дели со Цеца

By

Анастасија Ражнатовиќ, наследничката на фолк-ѕвездата Цеца Ражнатовиќ, повторно проговори за својата славна мајка.

Познато е дека Анастасија и нејзината мајка Цеца се многу блиски. Бидејќи Анастасија редовно ја споредуваат со Цеца, таа реши да открие еден детаљ кој ѝ е малку познат на јавноста.

Анастасија раскажа дека понекогаш ја дели својата гардероба со Цеца.

„Мојата мајка е многу згодна жена и нема проблем со килажата. Таа може да влезе во сите парчиња што ги имам во мојот гардеробер, а понекогаш може да се случи нешто навистина да ѝ прилега добро. Нема никакви проблеми! А мене ми е мака, ми се повраќа од глад. Вие не знаете какво е чувството кога треба да добиете“, изјави Анастасија и додаде: „Често кога таа  ќе земе нешто од мојот гардеробер,  се случува да извади и нешто свое. Таа од мене главно зема маички и тренерки за преку ден, а јас од неа некои работи за ноќен живот“, изјави ќерката на Цеца за емисијата „Ексклузивно“.

 

 

 

Ќе ви се допадне

anime online. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

ANIMEFLIX To Your Eternity

english anime Naruto

Death Note

ANIMEFLIX JUJUTSU KAISEN

watch anime free ANIMEFLIX The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub]