Анастасија тргна по стапките на мама Цеца

By

Анастасија Ражнатовиќ ќе тргне по стапките на мајка си. Таа наредниот месец влегува во студио да ја сними првата песна.

Иако долго велеше дека има други амбиции, Анастасија сепак реши да биде пејачка и да се проба во тие води.

Песната ќе и ја прави Марина Туцаковиќ која е задолжена и за сите хитови на Цеца.

Ќе ви се допадне

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

anime websites How NOT to Summon a Demon Lord Ω

gogoanimehub GoGoAnime That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub)

stream anime online GoGoAnime Death Note

watch subbed anime My Hero Academia Season 3 (Dub)

GoGoAnime Attack on Titan Season 2 (Dub) Episode 4