Аца Лукас има нова девојка

By

Пејачот Аца Лукас има нова девојка, пишуваат српските медиуми. Папараците го снимиле пејачот во град, во друштво на бринета, а претходно заедно биле видени и на неколку забави.

Пред да се разведе од Соња Вуксановиќ, Лукас имаше неколку неуспешни врски. Последна во низата беше со мисот Јована Дорошки, со која раскина во 2019 година.

 

Ќе ви се допадне

AnimeTV wco anime tv: Watch Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. Episode 2

AnimeFreak one piece animefreak: Black Clover (Dub) Episode 149